O nás ElegantSmile

Sme moderná zubná ambulancia s mladým kolektívom, ktorý poskytuje svojim pacientom plnohodnotné a komplexné ošetrenie chrupu pomocou najmodernejších technológií a postupov.

Vedeli ste, že prvý dojem začína 
úsmevom?

Našim pacientom pomáhame k dosiahnutiu cieľa mať zdravý, krásny a biely úsmev s minimálnym zásahom do tvrdých zubných tkanív. Naše služby sú výnimočné vďaka profesionálnemu individuálno-empatickému prístupu. S pacientom otvorene konzultujeme o riešeniach s vysokým prihliadnutím na estetické, časové a finančné aspekty.

Spoznajte náš skvelý tím

Sme mladí dynamickí ľudia, ktorí majú záujem umožniť Vám mať zdravý, krásny a biely úsmev s čo najmenším zásahom do zdravých tvrdých zubných tkanív.

MDDr. Anna Mihaľová

Moderná estetická stomatológia

MDDr. Miroslava Hadbavná

Detský zubný lekár

MDDr. Lenka Horváthová

Moderná stomatológia

Vanesa Maxinčáková

Zubný asistent

Andrea Kinská

Recepčná

Bc. Andrea Slezáková

Dentálna hygienička

Iveta Petrová

Zdravotná sestra

3000

Spokojných pacientov

Prečo navštíviť našu ambulanciu?

Náš priateľský prístup k pacientom a empatia má za cieľ poskytnúť dobrý pocit z ošetrenia a eliminovať prípadnú podvedomú fóbiu z vŕtania zubov.

Komplexné oštrenia

Ponúkame ošetrenia pre celú rodinu – profesionálne sa venujeme aj detským pacientom „ neošetritelným deťom“ s láskou a trpezlivosťou, učíme ich starať sa o svoje zuby a nebáť sa návštevy zubára.

Odbornosť

Špecializujeme sa na miniinvazívne estetické ošetrenia chrupu a tváre. Máme záujem našim pacientom umožniť mať zdravý, krásny a biely úsmev s čo najmenším zásahom do zdravých tvrdých zubných tkanív.

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Prečítajte si ako nás hodnotia naši pacienti. 

4.8/5

„Krásna nová klinika s vynikajúcim personálom. Pani dr. Mihaľová je odborníčka, spoľahlivá a precízna a s jej prácou je spokojná celá naša rodina. Môžem vrelo odporúčiť všetkým.“

Rodina Olexová
5/5

„Doteraz som mala 5 rôznych zubárov a konečne mám zubárku pri ktorej chcem ostať do dôchodku/ktorú už určite nezmením😊 prístup Dr.Mihaľovej je naozaj top!“

Rodina Siváková

Získajte 10% zľavu na Vašu prvú návštevu

Sme moderná zubná ambulancia s mladým kolektívom, ktorý poskytuje svojim  pacientom plnohodnotné a komplexné ošetrenie chrupu pomocou najmodernejších technológií a postupov.